Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 22 januari 2021 om 18:00 UUR.

lotnr
11
  Pol mara (1920 - 1998)

Pol mara (1920 - 1998)

"My first car" - Aquarelle - Getekend en gedateerd 1976 - 110 x 73 cm

Schatting: 800 - 1000 €

lotnr
12
  Walter teunink (1941 -  )

Walter teunink (1941 - )

"Winterlandschap" - Olieverf op doek - Getekend - 80 x 100 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
13
  Isidore meyers (1836 - 1916)

Isidore meyers (1836 - 1916)

"Scheldeboorden" - Olieverf op doek - Getekend - 66 x 87 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
14
  Isidore meyers (1836 - 1916)

Isidore meyers (1836 - 1916)

"Zomerlandschap met vee" - Olieverf op paneel - Getekend - 20 x 26 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
15
  Luc martinsen (1951 - )

Luc martinsen (1951 - )

"Me myself an I" - Acryl op doek - Rechtsboven getekend - Achteraan getiteld en getekend - 70 x 55 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
16
  Louis clesse (1889 - 1961)

Louis clesse (1889 - 1961)

"Vissershaven" - Olieverf op paneel - Gtekend - 28 x 38 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
17
  Louis clesse (1889 - 1961)

Louis clesse (1889 - 1961)

"Le port apres la pluie" - Olieverf op doek - Getekend - 100 x 120 cm

Schatting: 1200 - 1500 €

lotnr
18
  Louis clesse (1889 - 1961)

Louis clesse (1889 - 1961)

"Paddegat Oudenburg" - Olieverf op paneel - Getekend - 40 x 50 cm

Schatting: 600 - 800 €

lotnr
19
  2 x louis verboeckhoven (1802 - 1889)

"Marines" - Aquarelle - Getekend - 16 x 23 cm

Schatting: 600 - 800 €

lotnr
20
  James ensor (1860 - 1949)

James ensor (1860 - 1949)

"Vue de rue" - Olieverf op paneel - Getekend - Afgebeeld "CATALOGUE RAISONNE" van XAVIER TRICOT plaatnr. 55 - 35 x 27 cm

Schatting: 20000 - 30000 €

<< 1 2 34567>>