Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 2 oktober 2020 om 18:00 UUR.

lotnr
11
  Willem van hecke (1893 - 1976)

"Figuren" - Gemengde techniek - Getekend - Gedateerd 1965 - 16 x 26 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
12

"Figuren" - Gemengde techniek - Getekend - Gedateerd 1947 - 19 x 24 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
13
  Achiel van sassenbrouck (1886 - 1979)

"Ingang Begijnhof van Brugge" - Olieverf op doek - Getekend en gedateerd 1919 - 75 x 65 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
14
  Dominique d'orange (1948 -  )

Dominique d'orange (1948 - )

"Jardin intime" - Olieverf op doek - Getekend - Gedateerd 1996 - 120 x 100 cm

Schatting: 500 - 700 €

lotnr
15
  Albert saverijs (1886 - 1964)

Albert saverijs (1886 - 1964)

"Zicht op Lissewege" - Olieverf op doek - Getekend - Latemse school - 65 x 100 cm

Schatting: 5000 - 6000 €

lotnr
16
  Felix de boeck (1898 - 1995)

Felix de boeck (1898 - 1995)

"Madeliefje" - Olieverf op paneel - Achteraan getekend en gedateerd 1978 - 30 x 20 cm

Schatting: 600 - 800 €

lotnr
17
  Roger somville (1923 - 2014)

Roger somville (1923 - 2014)

"Ruiter te paard" - Inkttekening + aquarelle - Linksboven getekend en gedateerd 1965 - 49 x 64 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
18
  Roger somville (1923 - 2014)

Roger somville (1923 - 2014)

"Man met hoed" - Gemengde techniek - Rechtsboven getekend en gedateerd 1967 - 71 x 53 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
19
  Paul permeke (1918 - 1990)

Paul permeke (1918 - 1990)

"'t Zwin" - Olieverf op doek - Getekend - Etiket "RETROSPECTIEVE P. PERMEKE 1980" - 70 x 100 cm

Schatting: 800 - 1000 €

lotnr
20
  Paul permeke (1918 - 1990)

Paul permeke (1918 - 1990)

"Zomernamiddag in Vlaanderen" -Olieverf op doek - Getekend - 50 x 70 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 600 - 800 €

<< 1 2 34567>>