Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 21 augustus 2019 om 8:30 UUR.

lotnr
11
  Publiciteits-borstbeeld in vintage stijl

"JIDEAL" - H: 40 cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
12
  Amerikaanse metalen vintage coolbox

"PROGRESS REFRIGERATOR CO. LOUISVILLE - KY" - L: 45 cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
13
  Amerikaanse metalen vintage emmer

"COCA COLA" - H: 32 cm

Schatting: 30 - 50 €

lotnr
14
  Metalen oliekruik in vintage-stijl

"CASTROL" - H: 33 cm

Schatting: 30 - 50 €

lotnr
15

"SHELL" - H: 35 cm

Schatting: 30 - 50 €

lotnr
16
  Jef dutillieu (1886 - 1960) ***

"Polderlandschap met rivier en boten" - Olieverf op doek - Getekend - Werk in musea te Oostende en Brussel

Afmetingen: 86 X 115 cm

Schatting: 600 - 800 €

lotnr
17
  Frans mortelmans (1865 - 1936)

"Jachtstilleven" - Olieverf op doek - Getekend - Akademie van Antwerpen - Werk in musea te Antwerpen, Kortrijk en Oostende

Afmetingen: 80 X 120 cm

Schatting: 1000 - 2000 €

lotnr
18
  Marc oorlynck (1954 - 2009) ***

"Moderne Compositie" - Olieverf op doek - Getekend - Werk in "Muzee" te Oostende

Afmetingen: 120 X 100 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
19
  Corneille (1922 - 2010) ***

Corneille (1922 - 2010) ***

"Liggend naakt" - Gouache - Getekend - Gedateerd 10 decembre 1990 - COBRA

Afmetingen: 23 X 29 cm

Schatting: 3000 - 3500 €

lotnr
20
  Rik slabbinck (1914 - 1991) ***

"Zee- en strandzicht" - Aquarelle - Getekend - Werk in musea te Antwerpen, Brussel, Gent en Brugge

Afmetingen: 37 X 45 cm

Schatting: 200 - 400 €

<< 1 2 34567>>