Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 2 oktober 2020 om 18:00 UUR.

lotnr
31
  Don ken (1958 -  )

Don ken (1958 - )

"The Truth about Mistakes" - Acryl op doek - Getekend - Met certificaat - 100 x 100 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 1200 - 1500 €

lotnr
32
  Don ken (1958 -  )

Don ken (1958 - )

"Girls R Precious" - Acryl op doek - Getekend - Met certificaat - 100 x 100 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 1200 - 1500 €

lotnr
33
  James ensor (1860 - 1949)

James ensor (1860 - 1949)

"Tête d'un jeune homme" - Olieverf op doek op karton - Getekend en gedateerd 1877 - Afgebeeld boek XAVIER TRICOT plaatnr 83 - 32 x 34 cm

Schatting: 15000 - 25000 €

lotnr
34
  Luc martinsen (1951 - )

Luc martinsen (1951 - )

"Me myself an I" - Acryl op doek - Rechtsboven getekend - Achteraan getiteld en getekend - 70 x 55 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
35
  Luc martinsen (1951 - )

Luc martinsen (1951 - )

"Angelina" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan getiteld - Werk in het museum van Oostende - 80 x 60 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
36
  Luc martinsen (1951 - )

Luc martinsen (1951 - )

"De tennisster" - Olieverf op doek - Getekend - Werk in het museum van Oostende - 72 x 54 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
37
  Edouard woutermaertens (1819 - 1897)

"Schapen bij de drinkplaats" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan tegengetekend - 70 x 90 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 800 - 1000 €

lotnr
38
  Oswald poreau (1877 - 1955)

Oswald poreau (1877 - 1955)

"Bloemenboeket" - Olieverf op paneel - Getekend - Achteraan tegengetekend - 38 x 45 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
39
  Van noort

Van noort

"Spelende kinderen op het strand" - Olieverf op doek - Getekend - Hollandse school - 40 x 80 cm

Schatting: 400 - 500 €

lotnr
40
  Van noort

Van noort

"Strandgenoegens" - Olieverf op doek - Getekend - Hollandse school - 40 x 60 cm

Schatting: 300 - 400 €

<< 123 4 56789>>