Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 22 januari 2021 om 18:00 UUR.

lotnr
31
  Julien stappers (1875 - 1960)

Julien stappers (1875 - 1960)

"Zonnig Zuiders steegje" - Olieverf op doek - Getekend - 41 x 33 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
32
  Julien stappers (1875 - 1960)

Julien stappers (1875 - 1960)

"Stilleven met bloemen en beeld" - Olieverf op doek - Getekend - 80 x 100 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
33
  Gerard laenen (1899 - 1980)

Gerard laenen (1899 - 1980)

"Bloemen in de zomer" - Olieverf op doek - Getekend - 120 x 100 cm

Schatting: 300 - 400 €

lotnr
34
  3 x gerard laenen (1899 - 1980)

"Composities" - Olieverf op paneel - Getekend - Gedateerd 1957 en 1973 - Afmeting: 38 x 46cm en 45 x 55 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
35
  Henry schouten (1857 - 1927)

Henry schouten (1857 - 1927)

"Koeien bij de drinkplaats" - Olieverf op doek - Getekend - 127 x 142 cm

Schatting: 2500 - 3000 €

lotnr
36
  Henry schouten (1857 - 1927)

Henry schouten (1857 - 1927)

"Twee boerenpaarden" - Olieverf op doek - Getekend - 80 x 60 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
37
  Henry schouten (1857 - 1927)

Henry schouten (1857 - 1927)

"Paarden en kippen" - Olieverf op doek - Getekend - Kleine restauratie - 80 x 100 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
38
  Roger somville (1923 - 2014)

Roger somville (1923 - 2014)

"Dromend meisje" - Aquarelle - Getekend - 59 x 49 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
39
  Ferdinand schirren (1872 - 1944)

"Stilleven met kaars" - Aquarelle - Getekend - 38 x 29 cm

Schatting: 600 - 800 €

lotnr
40
  Amedee cortier (1921 - 1976)

Amedee cortier (1921 - 1976)

"De peurder" - Olieverf op doek - Getekend - 70 x 90 cm

Schatting: 200 - 300 €

<< 123 4 56789>>