Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 21 augustus 2019 om 8:30 UUR.

lotnr
31
  Eugene siberdt (1851 - 1931)

Eugene siberdt (1851 - 1931)

"De blijde terugkomst" - Olieverf op doek - Getekend - Werk in het museum van Antwerpen

Afmetingen: 68 X 88 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
32
  Gustave dierkens (1878 - 1940)

"Het Gravensteen te Gent" - Olieverf op doek - Getekend - Gentse kunstschilder

Afmetingen: 74 X 116 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
33
  Etienne elias (1936 - 2007) ***

"Mama" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan getiteld - Werk in musea te Oostende en Amsterdam

Afmetingen: 180 X 140 cm

Schatting: 3000 - 4000 €

lotnr
34

"Strand" - Olieverf op doek - Getekend - Werk in musea te Oostende en Amsterdam

Afmetingen: 100 X 120 cm

Schatting: 1200 - 1500 €

lotnr
35

"Guns 'n' Roses" - Olieverf op doek - Getekend - Werk in musea te Oostende en Amsterdam

Afmetingen: 40 X 50 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
36
  Euphrosine beernaert (1831 - 1901)

"Zomerlandschap" - Olieverf op mahoniehout - Getekend - Werk in musea te Antwerpen, Brussel, Gent en Oostende

Afmetingen: 44 X 63 cm

Schatting: 300 - 500 €

lotnr
37
  Leo mechelaere (1880 - 1964) ***

"Geanimeerd zicht op de Kruispoort te Brugge" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 70 X 82 cm

Schatting: 150 - 250 €

lotnr
38
  Dordevic miodrag (1936 -  ) ***

"Optische compositie" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan gedateerd "MIDDELKERKE 1974"

Afmetingen: 100 X 110 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
39
  Godfried vervisch (1930 - 2014) ***

"Zittende persoon" - Olieverf op doek - Linksboven getekend - Werk in "Muzee" te Oostende

Afmetingen: 200 X 80 cm

Schatting: 800 - 1000 €

lotnr
40

"Compositie met naakt" - Gouache - Getekend - Werk in "Muzee" te Oostende

Afmetingen: 21 X 29 cm

Schatting: 200 - 400 €

<< 123 4 56789>>