Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 21 augustus 2019 om 8:30 UUR.

lotnr
41
  Jean hill (einde 19de - begin 20ste eeuw)

"Zomerlandschap" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan tegengetekend - Was werkzaam te Oostende

Afmetingen: 55 X 80 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
42
  Gustave van steenwegen (1905 - 1986) ***

"Het kleurrijk terras" - Olieverf op doek - Getekend - Werk in het museum van Antwerpen

Afmetingen: 54 X 65 cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
43
  Marc maet (1955 - 2000) ***

Marc maet (1955 - 2000) ***

Tekening - Getekend en gedateerd 1989 - "Est" - periode - Werk in "Muzee" te Oostende - "SMAK" te Gent

Afmetingen: 68 X 50 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
44
  Herman brood (1946 - 2001) ***

"Up" - Acryl op doek - Getekend - Periode 1996 - Met 2 certifcaten

Afmetingen: 100 X 100 cm

Schatting: 2500 - 3000 €

lotnr
45

"Plane Yellow" - Acryl en spuitbus op doek - Getekend - Periode 1996 - Met certificaat MANAGEMENT HERMAN BROOD

Afmetingen: 100 X 100 cm

Schatting: 2000 - 2500 €

lotnr
46

"Way past cool" - Schilderij op doek - Getekend - Periode 1998 - Met certificaat

Afmetingen: 70 X 120 cm

Schatting: 1200 - 1500 €

lotnr
47
  Gustaaf sorel (1905 - 1981) ***

"Stadszicht" - Gemengde techniek - Getekend - Werk in het museum van Oostende

Afmetingen: 63 X 52 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
48
  Karel van belle (1884 - 1959) ***

"Madonna met Kind onder bloemenguirlande" - Olieverf op doek - Getekend - Werk in het museum van Gent

Afmetingen: 93 X 78 cm

Schatting: 300 - 400 €

lotnr
49

"Moederliefde" - Olieverf op paneel - Getekend

Afmetingen: 31 X 26 cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
50
  Rene de baugnies (1869 - 1962) ***

"Herder met schapen" - Olieverf op doek - Getekend - Werk in musea

Afmetingen: 73 X 54 cm

Schatting: 200 - 300 €

<< 1234 5 678910>>