Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 22 januari 2021 om 18:00 UUR.

lotnr
41
  Pierre verbeke (1895 - 1962)

Pierre verbeke (1895 - 1962)

"Oostendse vissers en vissersvrouwen op de kade" - Olieverf op doek - Getekend - 75 x 75 cm

Schatting: 300 - 400 €

lotnr
42
  Dominique d'orange (1948 -  )

Dominique d'orange (1948 - )

"Wandeling in de pergola" - Olieverf op doek - Getekend en gedateerd 1992 - 100 x 100 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
43
  Dominique d'orange (1948 -  )

Dominique d'orange (1948 - )

"PC met zangvogel" - Olieverf op doek - Getekend en gedateerd 1992 - 100 x 100 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
44
  Piet lippens (1890 - 1981)

Piet lippens (1890 - 1981)

"Woonwagens in de sneeuw" - Olieverf op paneel - Getekend - 40 x 50 cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
45
  Piet lippens (1890 - 1981)

Piet lippens (1890 - 1981)

"De grote schuur" - Olieverf op doek - Getekend - 60 x 70 cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
46
  Piet lippens (1890 - 1981)

Piet lippens (1890 - 1981)

"Stadszicht" - Olieverf op doek - Getekend - 30 x 40 cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
47
  Piet lippens (1890 - 1981)

Piet lippens (1890 - 1981)

"De oude molen" - Olieverf op paneel - Getekend - 40 x 30 cm

Schatting: 80 - 120 €

lotnr
48
  Piet lippens (1890 - 1981)

Piet lippens (1890 - 1981)

"Het portaal" - Olieverf op paneel - Getekend - 40 x 30 cm

Schatting: 80 - 120 €

lotnr
49
  Antiek schilderij

Antiek schilderij

"Herderin met schapen" - Olieverf op paneel - Achteraan lakstempels - 78 x 102 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
50
  Hannes d'haese (1965 -  )

Hannes d'haese (1965 - )

"Vrolijk figuur met vissen" - Acryl op doek - Getekend - 50 x 50 cm

Schatting: 400 - 500 €

<< 1234 5 678910>>