Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 2 oktober 2020 om 18:00 UUR.

lotnr
41
  Emile baes (1879 - 1954)

Emile baes (1879 - 1954)

"Femme de Seville" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan getiteld - 132 x 91cm

Schatting: 1500 - 2000 €

lotnr
42
  Vic dooms (1912 - 1994)

Vic dooms (1912 - 1994)

"Stilleven" - Olieverf op paneel - Getekend - 50 x 60 cm

Schatting: 500 - 700 €

lotnr
43
  Michel seuphor (1901 - 1999)

Michel seuphor (1901 - 1999)

"Moderne compositie" - Gemengde techniek - Achteraan getekend en gedateerd 1969 - 64 x 49 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 1500 - 2000 €

lotnr
44
  Maurice prowizur (1933 - 2002)

"Demoiselles à la plage" - Olieverf op doek - Getekend - 125 x 115 cm

Schatting: 500 - 700 €

lotnr
45
  Henry schouten (1857 - 1927)

Henry schouten (1857 - 1927)

"Kippenfamilie" - Olieverf op doek - Getekend met pseudoniem VANDER VEKEN - 32 x 24 cm

Schatting: 150 - 250 €

lotnr
46
  Joseph-felix bouchor (1853 - 1937)

"La foire aux bestiaux "Le Faoiet - Bretange" - Olieverf op doek - Getekend - Franse school - Achteraan etiketten - 33 x 46 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
47
  Jozef de coene (1875 - 1950)

Jozef de coene (1875 - 1950)

"Hoevezicht met varkens en kippen" - Olieverf op doek - Getekend - 75 x 95 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
48
  Jozef de coene (1875 - 1950)

Jozef de coene (1875 - 1950)

"Vissershaven" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan tegengetekend en gedateerd 1933 - 90 x 100 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
49
  Tapta (1926 - 1997)

Tapta (1926 - 1997)

"Les traces" - Doek - Getekend en gedateerd 1983 - Poolse school - 122 x 140 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
50
  Antiek schilderij

Antiek schilderij

"Voorname dame" - Olieverf op doek - 101 x 76 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 500 - 1000 €

<< 1234 5 678910>>