Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 2 oktober 2020 om 18:00 UUR.

lotnr
51
  Alice frey (1895 - 1981)

Alice frey (1895 - 1981)

"Dromend meisje" - Olieverf op doek - Getekend

Schatting: 150 - 250 €

lotnr
52
  Alice frey (1895 - 1981)

Alice frey (1895 - 1981)

"De zeemeermin" - Aquarelle - Getekend - 22 x 21 cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
53
  Camille barthelemy (1890 - 1961)

"Vieux pignon à Malines" - Olieverf op paneel - Getekend en gedateerd 1928

Schatting: 1000 - 1500 €

lotnr
54
  Gustaaf sorel (1905 - 1981)

Gustaaf sorel (1905 - 1981)

"Het model" - Aquarelle - Getekend - Achteraan getiteld en gedateerd 1953 - 49 x 39 cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
55
  Albert saverys (1886 - 1964)

Albert saverys (1886 - 1964)

"Zomerlandschap" - Aquarelle - Getekend - 49 x 63 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
56
  Rene clarot (1882 - 1972)

Rene clarot (1882 - 1972)

"Vissershaven" - Pastel - Getekend en gedateerd 1951 - 53 x 53 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
57
  Staf stientjes (1883 - 1974)

Staf stientjes (1883 - 1974)

"Weids landschap" - Olieverf op doek - Getekend - 44 x 59 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
58
  Octave landuyt (1922 -  )

Octave landuyt (1922 - )

"Ruimte voor het grijpen" - Opgehoogde tekening - Getekend - 40 x 28 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
59
  Octave landuyt (1922 -  )

Octave landuyt (1922 - )

"Compositie" - Gemengde techniek - Getekend - 39 x 25 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
60
  Joseph francois (1851 - 1940)

Joseph francois (1851 - 1940)

"Ardeense rivier" - Olieverf op doek - Getekend - 74 x 94 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 400 - 600 €

<< 12345 6 7891011>>