Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 22 januari 2021 om 18:00 UUR.

lotnr
51
  Hannes d'haese (1965 -  )

Hannes d'haese (1965 - )

"Vreemd figuur" - Acryl op doek - Getekend - 40 x 40 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
52
  Panamarenko (1940 - 2019)

Panamarenko (1940 - 2019)

Jaar 2000 - 60ste verjaardag - Tekening voorontwerp postzegel (20 x 15)+ drukproeven - Gesigneerd - + brief + postzegels - UNIEK STUK!

Schatting: 3000 - 4000 €

lotnr
53
  Isidore verheyden (1846 - 1905)

"Geanimeerd reiezicht" - Olieverf op paneel - Getekend - 24 x 31 cm

Schatting: 150 - 250 €

lotnr
54
  Maurice wyckaert (1923 - 1996)

"Compositie" - Aquarelle - Vooraan en achteraan getekend - 29 x 31 cm

Schatting: 150 - 250 €

lotnr
55
  Van noort

Van noort

"Spelende kinderen op het strand" - Olieverf op doek - Getekend - Hollandse school - 40 x 80 cm

Schatting: 300 - 500 €

lotnr
56
  Raf de buck (1902 - 1986)

Raf de buck (1902 - 1986)

"Pierrot" - Olieverf op doek - Getekend - 50 x 40 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
57
  Raf de buck (1902 - 1986)

Raf de buck (1902 - 1986)

"Bloemenstilleven" - Olieverf op doek - Getekend - 50 x 40 cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
58
  Maurice schelck (1906 - 1978)

Maurice schelck (1906 - 1978)

"Winterlandschap met hoeve" - Olieverf op paneel - Getekend - 40 x 50 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
59
  Maurice schelck (1906 - 1978)

Maurice schelck (1906 - 1978)

"Zonsondergang te Latem" - Olieverf op paneel - Getekend - Kleine letsels - 48 x 58 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
60
  Paul boonaert (1946 -  )

Paul boonaert (1946 - )

"Kijk uit" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan getiteld en gedateerd 1977 - 30 x 40 cm

Schatting: 100 - 200 €

<< 12345 6 7891011>>