Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 21 augustus 2019 om 8:30 UUR.

lotnr
51
  Begga d'haese (1934 -  ) ***

Begga d'haese (1934 - ) ***

"Sounds of summer" - Collage - Getekend - Uit de privé collectie van Begga D'Haese

Afmetingen: 80 X 60 cm

Schatting: 500 - 700 €

lotnr
52
  Begga d'haese (1934 -  ) ***

Begga d'haese (1934 - ) ***

"Winter aan zee" - Collage - Getekend - Uit de privé collectie van Begga D'Haese

Afmetingen: 80 X 60 cm

Schatting: 500 - 700 €

lotnr
53
  Auguste musin (1852 - 1923)

Auguste musin (1852 - 1923)

"Geanimeerd vissersdorp" - Aquarelle - Getekend - Werk in musea te Oostende en Brussel

Afmetingen: 17 X 26 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
54
  Paul klein (1909 - 1994) ***

Paul klein (1909 - 1994) ***

"Plat pays de Flandre" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan getiteld en tegengeteked

Afmetingen: 40 X 80 cm

Schatting: 300 - 400 €

lotnr
55
  Danny bloes (1953 -  ) ***

Danny bloes (1953 - ) ***

"Fruits de mer" - Acryl op doek - Achteraan getekend en gedateerd 1999 - TOPWERK !

Afmetingen: 140 X 290 cm

Schatting: 1000 - 2000 €

lotnr
56
  Michel de roeck (1954 - 2005) ***

"Mi - Composé" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan etiket - Werk in "MUZEE" - te Oostende

Afmetingen: 210 X 140 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
57

"Compositie" - Olieverf op doek - Getekend - Werk in "MUZEE" te Oostende

Afmetingen: 210 X 140 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
58
  Van noort

Van noort

"Strandgenoegens" - Olieverf op doek - Getekend - Hollandse school

Afmetingen: 40 X 60 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
59
  Van noort

Van noort

Afmetingen: 30 X 60 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
60
  Pros colpaert (1923 - 1990) ***

"Boerin met vee en kippen" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 30 X 40 cm

Schatting: 200 - 300 €

<< 12345 6 7891011>>