Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 22 januari 2021 om 18:00 UUR.

lotnr
1
  Leon delderenne (1864 - 1921)

Leon delderenne (1864 - 1921)

"Zomerlandschap met koeien bij de rivier" - Olieverf op doek - Getekend - Gedateerd 1892 - 30 x 50 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
2
  Paul permeke (1918 - 1990)

Paul permeke (1918 - 1990)

"Winterlandschap met hoevetjes" - Olieverf op doek - Getekend - 100 x 120 cm

Schatting: 1000 - 1500 €

lotnr
3
  Albert raty (1889 - 1970)

Albert raty (1889 - 1970)

"Landschap" - Olieverf op paneel - Getekend - Achteraan etiket GUILLAUME CAMPO - 38 x 46 cm

Schatting: 1000 - 1500 €

lotnr
4
  Jan de clerck (1881 - 1962)

Jan de clerck (1881 - 1962)

"Dokken van Oostende onder de sneeuw" - Olieverf op doek - Getekend - Periode 1918 - Afgebeeld "BONJOUR OSTENDE van XAVIER TRICOT blz 150

Schatting: 4000 - 5000 €

lotnr
5
  Lucebert (1924 - 1994)

Lucebert (1924 - 1994)

"Vreemde figuren" - Gemengde techniek - Getekend en gedateerd 1990 - COBRA - 31 x 24 cm

Schatting: 400 - 800 €

lotnr
6
  Francois musin (1820 - 1888)

Francois musin (1820 - 1888)

"Marine" - Olieverf op doek op paneel - Getekend - "MOERDYCK 5 JUNI 75" - 26 x 48 cm

Schatting: 300 - 500 €

lotnr
7
  Maurice wagemans (1877 - 1927)

"Oogstlandschap" - Olieverf op doek - Getekend - 80 x 100 cm

Schatting: 300 - 500 €

lotnr
8
  Etienne elias (1936 - 2007)

Etienne elias (1936 - 2007)

"Mama" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan getiteld - 180 x 140 cm

Schatting: 3000 - 4000 €

lotnr
9
  Etienne elias (1936 - 2007)

Etienne elias (1936 - 2007)

"Zonder titel" - Olieverf op doek - Getekend - Achteraan gedateerd 1957 - 100 x 120 cm - Afgebeeld in boek ETIENNE ELIAS door WILLY VAN DEN BUSSCHE blz. 8

Schatting: 2500 - 3000 €

lotnr
10
  Gustaaf sorel (1905 - 1981)

Gustaaf sorel (1905 - 1981)

"Geanimeerd kustlandschap" - Gouache - Getekend - 80 x 86 cm

Schatting: 200 - 300 €

<< 1 23456>>