Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 2 oktober 2020 om 18:00 UUR.

lotnr
1
  Lot erotische vintage tijdschriften

Jaren '70

Schatting: 30 - 50 €

lotnr
2
  Oude gokmachine

Oude gokmachine

Afmetingen: cm

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
3
  Vintage design zebra in gres

Vintage design zebra in gres

GUSTAVSBERG SWEDEN - H: 23 cm

Schatting: 50 - 100 €

lotnr
4
  Vintage herenpolshorloge

Vintage herenpolshorloge

"OMEGA SEAMASTER AUTOMATIC"

Schatting: 300 - 400 €

lotnr
5
  Fonten publiciteitsplaket in vintage stijl

"HARLEY-DAVIDSON" - L: 33 cm

Schatting: 50 - 100 €

lotnr
6

"FERRARI" - H: 29 cm

Schatting: 50 - 100 €

lotnr
7
  Fonten publiciteitsbeeld in vintage stijl

"Michelin" - H: 38 cm

Schatting: 100 - 150 €

lotnr
8
  Polychroom publiciteitsbeeld in vintage stijl

"FULDA" - H: 57 cm

Schatting: 100 - 150 €

lotnr
9
  Gedoreerde bloemenmand in zilver

Getekend "CARTIER" - Handmade STERLING - H: 9 cm

Schatting: 100 - 150 €

lotnr
10
  Frank slabbinck (1942 - )

Frank slabbinck (1942 - )

"Ego" - Olieverf op doek - Getekend - 60 x 50 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 600 - 800 €

<< 1 23456>>