Komende veilingen

EXPO

Vrijdag 4 november     | 14.00 > 18.00 uur
Zaterdag 5 november | 10.00 > 18.00 uur
Zondag 6 november      | 10.00 > 18.00 uur
Maandag 7 november  | 14.00 > 18.00 uur
Dinsdag 8 november     | 14.00 > 18.00 uur

VEILING

OP VRIJDAG 11 NOVEMBER OM 10 UUR

SCHILDERIJEN: Pierre Alechinsky (4 schilderijen!), Roger Raveel (4 originele werken!), Karel Appel (2 schilderijen), Raoul De Keyser (Aquarelle), Fernand Leger (Gouache – anno 1950), KeithHaring (4 originele tekeningen!), Bram Bogart, Paul Delvaux (Aquarelle – anno 1940), Robert Combas, Koen Vanmechelen, Jan De Clerck (5), Bengt Lindstrom, Pol Mara (2), Fred Bervoets,Albert Saverys, Serge Vandercam, Willem Van Hecke (5), Rik Slabbinck, Etienne Elias (5), Victor Marais-Milton, Edgar Scauflaire, Pascal De Beucker, Fernand Allard L’Oliver, Paul Permeke(6), Kurt Peiser, Ferdinand Marinus, Henry Schouten (3), Marc Verstockt, Henri Vandermoere, B.P. Ommeganck, Jacques Carabain, Edgar Farasijn, Omer Coppens, Albert Roosenboom (2),A.J. Lemayeur De Merpres, Alfons Blomme (2), Louis Titz, Henri Cassiers, Alice Frey, Rudi Pillen (4), Paul Georges klein, Loïc Allemand, Jan Toorop, L.P. Boon (2), Gaston Bogaerts, DonKen (2), Lionel Vinche, Jacob Jacobs, Joseph Van Dieghem, Auguste Coomans, Frans Van Severdonck, Theodore Tscharner, Evariste De Buck, Prosper De Wit, Robert Alonzi, Georges Van Zevenberghen, Pierre Thevenet, Alfred Ost, Achille Van Sassenbrouck, Ernest Albert, Guy Cambier, Kitty Van De Rijt, Alfons Van Beurden, Jacques Delvaux (2), Aubin Pasque, Edith Van Leckwyck, Alphonse Mora, Omer Dierickx, Pieter Stobbaerts (2), John Gerard, Louis Reckelbus, Emile Rommelaere, Charles Verbrugghe (2), Leo Mechelaere, Aime Van Belleghem (5), Marthe De Spiegeleir, Richard Leutenez (2), Georges Lambillote (2), Willem Battaille, Sipke Kool, Jean Baptiste Coene, Piet Verhaert, Christ Michiels, Maurice De Meyer, Albert Isidore Devos,

MODERNE KUNST: James Ensor, Luc Tuymans, Panamarenko, Roger Raveel, Corneille, Pierre Alechinsky, Raoul De Keyser, Bram Bogart, Paul Delvaux, Rene Margritte, Sam Dillemans, Maurice Wyckaert, Joseph Willaert, Guy Vandenbranden, Luc Peire, Maurice Wyckaert, Jef Van Tuerenhout, Felix De Boeck, Pol Mara, Edgard Tytgat, Walter Leblanc, Jan Cobbaert, Pierre
Cordier, Roger Wittevrongel, Jules Lismonde, Christian Silvain, Luc Claus, Octave Landuyt, Jan Cox, H.V. Wolvens, Roland Devolder, Dordevic Miodrag, Frank Slabbinck, Michel Seuphor, Yvan Theys, Felix Labisse, Karel Appel, Anton Rooskens, Bengt Lindstrom, A.R. Penck, Banksy, Keith Haring, Roy Lichtenstein, Andy Warhol, Christo, Jean-Michel Basquiat, Alexander

MODERNE SCULPTUREN: Roger Raveel, Jef Claerhout, Roa, Herr Seele, Jacky Demaeyer, Henri Lannoye, Ernest Patris, Jean Marie Abel, Ernest Wynants, Isidoor Goddeeris, Yves Lohe, Koos Van Der Kaay, Christian Pradier, Kaws, Yayoi Kusama, …

OP ZATERDAG 12 NOVEMBER OM 10 UUR

MEUBELEN: vintage en design meubelen, slaapkamers (marqueterie en Empire stijl), Normandische bruidskast, Marqueterie meubelen, hallbanken, jachtmeubelen, kloostertafel, marmeren zuilen, koffers, chesterfiel, sofa, secretaires, Hollandse kolommen kussenkast, linnenpers, boekenmolen, Vlaamse-Franse-Engels en Aziatische meubelen, schildersezel, haardzetels, staande klokken, neo gothieke meubelen, dossierkast, kamerscherm, trolleys, bibliotheektrap, salongarnituren en eetplaatsen, buffetkasten, spiegels, stijlmeubelen, sofa’s, commodes en dressoirs, tafels en stoelen, …

PORSELEIN: Chinees en Japans porselein, Royal Dux, Boch, Keramis, Volkstedt-Rudolstadt, Delft, Herend, Saksen, Vieux Bruxelles, Limoges, Longwy, Desvres, Fontinelle, Wallendorf, Hutschenreuther, Capodimonte, Lustreware, Staffordshire, Wedgwood, Biscuit, …

OP ZONDAG 13 EN MAANDAG 14 NOVEMBER TELKENS OM 10 UUR

Vlaams aardewerk (Torhout-Bredene-Brugge-…), verzameling modeltreinen (Märklin, Broadway Limited Imports, Trix, Fleischmann, Spectrum-Bachman, …) originele affiches”Sabena”, groot lot antieke strijkijzers, Nautica, religieuze kunst en curiosa, militaria, luchters en verlichting, Val Saint Lambert, Hummel (45), Lladro (20), Murano, Daum,Schneider, muziekinstrumenten, zilver en verzilverd, vintage en design, Art Deco en Art Nouveau, mode en accessoires, ikonen, Cubaanse sigaren, oud speelgoed en poppen,
sculpturen in Brons-zamac-hout, stripverhalen, baardmankruik, fototoestellen, mannequinpoppen, decoratie, wijn, schilderijen, moderne kunst, cloisonne, Jade, appliques, glazenstolpen, postkaarten, porselein, barbotine, juwelen, Kristal, Opaline, boeken, postzegels, Koper en Tin, Gres, keramiek, fotolijsten, koffiemolen, Liebig chromo’s, curiosa, …

Komende veiling

Vrijdag 11 tot en met maandag 14 november telkens vanaf 10 uur

Biedmogelijkheden

  • In de zaal
  • Per telefoon
  • Aankooporder
  • Via cataloog
  • NIEUW: veiling online volgen en bieden in “REAL TIME” op “DROUOT.COM”

Vragen?

Al jouw vragen worden beantwoord: bel 059 51 31 97, mail info@veilinghuisdewit.be of vul het contactformulier in.