Komende veilingen

EXPO

Vrijdag 2 april | 14.00 > 18.00 uur
Zaterdag 3 april | 10.00 > 18.00 uur
Zondag 4 april | 10.00 > 18.00 uur
Maandag 5 april | 10.00 > 18.00 uur
Dinsdag 6 april | 14.00 > 18.00 uur
Woensdag 7 april | 14.00 > 18.00 uur

VEILING

Zaterdag 10 april –¬† 10.30 uur

SCHILDERIJEN:
Leon Spilliaert, Gustave De Smet, Frans Mortelmans, Etienne Elias (4), Paul Permeke (4), Lucebert, Jan De Clerck (3), Henry Schouten (2), Privat Livemont, Rik Slabbinck, Hubert Malfait, Albert Servaes (2), Edward Portielje, Leon Delachaux, Emmanuel Vierin (2), Guillaume Vogels, Herman Brood (3), Willem Van Hecke, Alice Frey (7), Felix De Boeck (2), Georges Van Zevenberghen, Charles Szymkowicz (2), Victor Servranckx, Ferdinand Pire, Leon Dansaert, Roger Somville, Auguste Musin, Eugene Verboeckhoven, Franz Courtens, Jan Deconynck, Don Ken (3), Ernest Albert, Victor Gilsoul, Maurice Wagemans, Lucien Frennet (4), Louis Clesse, Albert Van Dyck, Alfons Vermeir, Armand Jamar, Oswald Poreau, Yves Rhaye (2), Luc Claus, J.P. Van Rossem, Marcel Van Driessche (2), Isabelle Van Cleven (2), Frans Van Leemputten, Simonin Gerard, Adrien Dupagne, Piet Lippens, Edmond De Pratere, J.H. Permeke, Lucien Guinotte, Andre Naessens (2), Jules De Sutter (2), Emile Rommelaere, Georges De Sloovere, Charles Verbrugghe, Leo Mechelaere (3), Jose Storie, Aime Van Belleghem (8), Guillaume Michiels, Florimond Van Acker, Lionel Poupaert, Jef Vande Fackere, Joseph Caron, Karel Van Lerberghe (4), Camille Beghein, Frans Smeers, Herman Verbaere, Charles Melikoff, Jose Van Gucht, Victor De Groux, Jan en Pieter Stobbaerts, Henri Quittelier, Gaston Noelanders (2), Victor Simonin, Jacques Maes, Alexandre Tielens, Lucas Meersman (2), Irene Battaille, Marc Pannek, Philippe Bouttens, Scarlet Nikolska, Frans Claerhout, Gustaaf Sorel (10), Anto Diez (4), Gilberte Deleger, Kari Bert (2), Ina Clifford, Luc Martinsen (8), Piet Van Den Buys, Mia Moreaux, Frans Regoudt, Gustave Buffel (4), antieke schilderijen, … MODERNE KUNST: James Ensor, Paul Delvaux, Luc Tuymans, Rene Magritte, Alechinsky, Panamarenko, Bram Bugart, Roger Raveel, Luc Peire, Corneille, George Minne, Herr Seele, Hugo Claus, Jef Van Tuerenhout, Pol Mara, Edgard Tytgat, Mark Verstockt, Pjeroo Roobjee, Reinhoud D’Haese, Joseph Willaert, Luc Martinsen, Roland Devolder, Dordevic Miodrag, Jules De Bruycker, Ysbrant, Bengt Lindstrom, Bram Van Velde, Karel Appel, Sam Francis, Keith Haring, Roy Lichtenstein, Hans Hartung, Jean Dufy, Henri Matisse, Marc Chagall, Niki De Saint Phalle, Victor Vasarely, Antoni Tapies, Joan Miro, Salvador Dali, … MODERNE SCULPTUREN: Irenee Duriez, Jean Michel Folon, Arman, Karel Appel, Amedeo Modigliani, Yves Rhaye, Hannes D’Haese, Oscar Jespers, Marc Verdoodt, Pieter Baes, Koos Van Der Kaaij, Bohumil Elias, … EN VERDER: wijn, gouden juwelen, polshorloges, vintage, …

Zondag 11 april – 10.30 uur

MEUBELEN:
Italiaanse pronkdressoir, Japans kamerscherm, marquetterie meubelen, hallbank, kloostertafel, secretaires, prachtige narren-eetplaats, vintage en design, koffers, marmeren zuilen, vitrinekasten, Vlaamse-Franse-Engelse-Hollandse en Aziatische meubelen, haardzetels, bolpoottafel, jachtmeubelen, bordenkast, orgel, spiegels, dolfijnentafel, rocking chair, gesculpteerde meubelen, gate leg tafel, staande klokken, sofa’s, wieg, naaitafels, haardscherm, diverse eetplaatsen, stijlmeubelen, commodes en dressoirs, tafels en stoelen, …

BEELDEN
Carrier Belleuse, Clodion, D.H. Chiparus, Emmanuel Villanis, Mathurin Moreau, Charles Anfrie, Louis Hottot, Arthur Waagen, Eutrope Bouret, Adrien Gaudez, Joseph Witterwulghe, Oscar De Beul, …

PORSELEIN
Chinees en Japans porselein, Meissen, Saksen, Dhelft, Royal Dux, Boch, Keramis, Vieux Bruxelles en Vieux Paris, Limoges, Longwy, Strasbourg, Lladro, Herend, Amphora, …

EN VERDER
Aziatica, tuindecoratie, schouwgarnituren en klokken, beelden in brons en marmer, Oosterse tapijten, Romeinse amfoor, Gall√© vaas, religieuze kunst, curiosa, …

Maandag 12 april – 10.30 uur

Vlaams aardewerk, Militaria (W.O. I en II), verzameling Hummel beelden, Emaille reclamepanelen, Val Saint Lambert, vintage, Art Deco en Art Nouveau, zilver en verzilverd, kristal, oude postkaarten, luchters en appliques, glazen stolpen, juwelen, nautica, loodglas, Afrikaanse houten beelden, Liebig Chromo’s, opaline, koper en tin, barbotine, Murano, Gres, keramiek, samovars, wandelstokken, presse papiers, stripverhalen, postzegels, koffiemolens, curiosa, …

Komende veiling

Zaterdag 10 april t.e.m. maandag 12 april 2021

Biedmogelijkheden

  • In de zaal (beperkt aantal zitplaatsen)
  • Per telefoon
  • Aankooporder
  • NIEUW: veiling online volgen en bieden in “REAL TIME” op “DROUOT DIGITAL LIVE”