Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 21 augustus 2019 om 8:30 UUR.

lotnr
21
  Eduard van giel (1945 -  ) ***

Eduard van giel (1945 - ) ***

"Wallpaper concept II" - Collage, ink, acrylic, oil, pastel and tape - Getekend en gedateerd 1998 - Achteraan etiket

Afmetingen: 34 X 48 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
22
  Edward portielje (1861 - 1949)

"Geanimeerd interieur met spellewerksters" - Olieverf op paneel - Getekend - Achteraan etiketten CAMPO & CAMPO - Werk in musea

Afmetingen: 17 X 24 cm

Schatting: 800 - 1200 €

lotnr
23
  Luc martinsen (1951 -  ) ***

Luc martinsen (1951 - ) ***

"Moderne compositie" - Acryl - Getekend en gedateerd 2015 - Werk in het museum van Oostende

Afmetingen: 42 X 58 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
24
  Henry schouten (1857 - 1927)

Henry schouten (1857 - 1927)

"Zomerlandschap met koeien" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 65 X 56 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
25
  Henry schouten (1857 - 1927)

Henry schouten (1857 - 1927)

"Herder met hond en vee" - Olieverf op paneel - Getekend

Afmetingen: 29 X 39 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
26
  Don ken (1958 -  ) ***

Don ken (1958 - ) ***

"Better hit things right" - Acryl op doek - Getekend - Met certificaat van de kunstenaar

Afmetingen: 100 X 100 cm

Schatting: 1800 - 2200 €

lotnr
27
  Don ken (1958 -  ) ***

Don ken (1958 - ) ***

"Carlslove-rls" - Acryl op doek - Getekend - Met certificaat van de kunstenaar

Afmetingen: 100 X 100 cm

Schatting: 1800 - 2200 €

lotnr
28
  Charles bisschops (1894 - 1975) ***

"Danseuse au repos" - Olieverf op paneel - Getekend - Achteraan getiteld en tegengetekend - Werk in Belgische musea

Afmetingen: 46 X 36 cm

Schatting: 300 - 500 €

lotnr
29
  Yves velter (1967 -  ) ***

Yves velter (1967 - ) ***

"Wiskundige compositie" - Olieverf op doek - Getekend en gedateerd 1992 - Werk in "Muzee" te Oostende

Afmetingen: 90 X 70 cm

Schatting: 200 - 400 €

lotnr
30
  Philippe bouttens (1951 -  ) ***

"Paard" - Olieverf op doek - Achteraan getekend en gedateerd 1998 - Werk in "Muzee" te Oostende

Afmetingen: 120 X 100 cm

Schatting: 600 - 800 €

<< 12 3 45678>>