Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 22 januari 2021 om 18:00 UUR.

lotnr
21
  Maurice boel (1913 - 1998)

Maurice boel (1913 - 1998)

"Visserskaai te Oostende" - Drieluik - Olieverf op doek - Getekend en gedateerd 1933 - 180 x 210 cm en 183 x 72 cm (2)

Schatting: 1200 - 1500 €

lotnr
22
  Corneille (1922 - 2010)

Corneille (1922 - 2010)

"Compositie" - Schilderij op plexi - Getekend en gedateerd 1977 - Zeldzaam vroeg werk - 70 x 100 cm

Schatting: 2500 - 3000 €

lotnr
23
  Corneille (1922 - 2010)

Corneille (1922 - 2010)

Litho opgehoogd met gouache - Getekend en gedateerd 1977 - 28 x 28 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
24
  Charles venneman (1802 - 1875)

"Herbergtafereel" - Aquarelle - Getekend en gedateerd 1853 - Fijne kwaliteit - 22 x 30 cm

Schatting: 1000 - 1200 €

lotnr
25
  Bram bogart (1921 - 2012)

Bram bogart (1921 - 2012)

"Compositie" - Gouache - Getekend en gedateerd 1982 - 65 x 52 cm

Schatting: 1500 - 2000 €

lotnr
26
  Alfons blomme (1889 - 1979)

Alfons blomme (1889 - 1979)

"Geanimeerd visserdorp" - Olieverf op paneel - Getekend - 62 x 78 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
27
  Karel de bauw (1909 - 2002)

Karel de bauw (1909 - 2002)

"Volksfiguur" - Olieverf op doek - Getekend - 60 x 51 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
28
  Roland devolder (1938 -  )

Roland devolder (1938 - )

"Jockey te paard" - Olieverf op doek - Achteraan getekend, gedateerd 1987 - 90 x 70 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
29
  Jean pierre van rossem (1945 - 2018)

"Ode aan A.Kiefer" - Olieverf op doek - Rechtsboven getekend - Achteraan getiteld en tegengetekend - 60 x 80 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
30
  Romain steppe (1859 - 1927)

Romain steppe (1859 - 1927)

"Crépuscule de printemps" - Olieverf op doek - Getekend en getiteld linksonder - 70 x 100 cm

Schatting: 200 - 300 €

<< 12 3 45678>>