Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 2 oktober 2020 om 18:00 UUR.

lotnr
21
  Paul permeke (1918 - 1990)

Paul permeke (1918 - 1990)

"Winterlandschap" - Olieverf op paneel - Getekend - 25 x 35 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
22
  Paul permeke (1918 - 1990)

Paul permeke (1918 - 1990)

"De kermis" - Aquarelle - Getekend - 31 x 39 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
23
  Grangil (1968 -  )

Grangil (1968 - )

"Lachende clown" - Olieverf op doek - Getekend - 116 x 89 cm

Schatting: 500 - 700 €

lotnr
24
  Jules de sutter (1895 - 1970)

Jules de sutter (1895 - 1970)

"Zittend naakt" - Pastel - Monogram - 40 x 28 cm

Schatting: 300 - 400 €

lotnr
25
  Jules de sutter (1895 - 1970)

Jules de sutter (1895 - 1970)

"Liggend naakt" - Pastel - Monogram - 25 x 34 cm

Schatting: 300 - 400 €

lotnr
26
  Jean pierre van rossem (1945 - 2018)

"Compositie" - Acryl op doek - Getekend - Achteraan gedateerd "OOSTENDE 2016" - 75 x 115 cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
27
  Louis robbe (1806 - 1887)

Louis robbe (1806 - 1887)

"Zomerlandschap met schaapjes" - Olieverf op paneel - Getekend - 18 x 20 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 400 - 600 €

lotnr
28
  Jean hill

Jean hill

"Sneeuwlandschap met wandelaars" - Olieverf op doek - Getekend - 55 x 35 cm

Schatting: 200 - 300 €

lotnr
29
  Alfons blomme (1889 - 1979)

Alfons blomme (1889 - 1979)

"De jonge visser" - Olieverf op paneel - Linksboven getekend - 62 x 47 cm

Afmetingen: cm

Schatting: 400 - 500 €

lotnr
30
  Alfons blomme (1889 - 1979)

Alfons blomme (1889 - 1979)

"Geanimeerd straatzicht" - Olieverf op paneel - Getekend - 57 x 63 cm

Schatting: 200 - 300 €

<< 12 3 45678>>